Korzyści z przeniesienia numeru

Usługa przeniesienia numeru od lipca 2009 roku jest usługą bezpłatną. Przenoszenie numerów, jest prawie zawsze, bardzo korzystne dla abonenta ponieważ umożliwia wybór najlepszej oferty na rynku spośród ofert wszystkich Dostawców Usług (operatorów). Stopień nasycenia rynku w zakresie telefonii komórkowej zmusza operatorów do coraz lepszych ofert. Jest już prawie regułą , że w przypadku zmiany operatora, abonent może dodatkowo uzyskać dodatkowe profity takie jak : dodatkowy pakiet minut,  rabat na abonament itp. Ostatnio Operatorzy proponują także oferty dedykowane wyłącznie dla abonentów dokonujących przeniesienia numeru.


Klient  za pośrednictwem naszej platformy otrzymuje propozycje tylko do najbardziej korzystnych ofert danego Operatora. Oferty te są sprawdzane i analizowane przez nas pod względem atrakcyjności cenowej.


Przeniesienie numeru do innego operatora nie powoduje dla abonenta żadnych komplikacji. Numer pozostaje taki sam co nie wymaga powiadamiania osób w kręgu znajomych i rodziny.

 

Przykłady stosowanych wcześniej dodatkowch korzyści za przeniesienie numeru  (klient indywidualny)
(korzyści te częto ulegają zmianie i wynikają z konkretnych ofert promocjnych)

 

50% rabatu na abonament przez 3 miesiące w ofertach Super przejście do Play z wyłączeniem ofert ,,tylko sim" .   Od września 2013 r - niższy abonament o ok. 5 zł przez czały okres trwania umowy

Rabat 100% na pierwsze 3 abonamety w ofertach dla klienta indywidualnego
Rabat 100% na abonament przez pierwszy miesiąc lub rabat przez trzy pierwsze miesiące w przypadku wybrania wyższego abonamentu.

Dla Klienta indywidualnego (w ofertach z telefonem) 50% upustu na abonament przez okres 3 miesięcy lub inne korzyści wynikające z konkretnych promocji

Pakiet 120 minut do wszystkich sieci krajowych przez 3 miesiące. W tym okresie Abonent może rozmawiać, aż przez 150 minut miesięcznie (120 min+ 30min) płacąc tylko 1 zł za abonament telefoniczny .

 

 

Przykłady dodatkowch korzyści oferowanych przez Operatorów za zakup on-line
(korzyści te częto ulegają zmianie i wynikają z konkretnych ofert promocjnych)

 

Dodatkowe pakiety minut ( 50 , 100 lub 200 min.) na rozmowy do wszystkich przez pierwszych 6 miesięcy. W ofertach dla Firm : 25% upustu na abonament przez pierwszych 6 miesięcy.

Niższe ceny wybranych modeli telefonów ( dla klienta indywidualnego i Firm) ,oferty specjalne, dodatkowe pakiety minut ( od 50 do 600 min) do wykorzystania przez 6 miesięcy.
Wybrane modele telefomów taniej nawet o 400 zł. Dodatkowy pakiet 45 minut na rozmowy w Orange co miesiąc przez 3 miesięce. W ofertach dla firm: Oferty specjalne jak np. 50% rabatu na abonament przez 5 miesięcy.

Dla Klienta indywidualnego 50% upustu na abonament przez okres od 3 nawet do 6 miesięcy

 

Przeczytaj także : Dla kogo jest nasza oferta

 


więcej
więcej
© Przeniesienie.com Wszelkie prawa zastrzeżone 2011