SONDA : Do jakiego Operatora przeniósłbyś numer?
Play
Orange
T-Mobile
Plus GSM

Czy warto przenieść numer do sieci Plus

Dodano: 01.09.2015

 

Przeniesienie numeru - gdzie dostaniemy najwięcej?

Plus, jak większość operatorów komórkowych, rozróżnia oferty abonamentowe dla nowych klientów od ofert dla osób przenoszących numer z innej sieci. Dla  tych ostatnich oferta abonamentowa jest oczywiście znacznie lepsza.

W przypadku sieci Plusa benefity dla przenoszących numer są chyba obecnie największe biorąc pod uwagę oferty abonamentowe z telefonem. Po pierwsze wysokość abonamentu jest mniejsza o 10 zł w porównaniu do standardowej oferty obowiązującej dla nowych klientów. Po drugie, abonament  przez 6 miesięcy jest zmniejszony do wysokości  0 zł.

 

Załóżmy, że nie chcemy wydawać na komórkę więcej niż 50 zł miesięcznie a chcielibyśmy otrzymać od operatora jak najwięcej tj. nielimitowane rozmowy + jakiś średni pakiet internetowy + nowoczesny telefon ze średniej półki za atrakcyjną kwotę startową (poniżej 10 zł).

 

Zobaczmy zatem co możemy dostać w promocji ,,JA+  do wszystkich bez końca – smartfon (sklep internetowy)” w najniższym abonamencie za 49 zł/mies. Promocja dotyczy oczywiście klientów przenoszących numer do sieci Plusa. Umowa zawierana jest na okres 24 miesięcy.

Wyżej wymieniony abonament (za 49 zł/mies) obejmuje nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych + pakiet internetowy 1 GB + (subsydiowany) smartfon w  atrakcyjne cenie.

 

Dodatkowo w ramach promocji Abonent przenoszący numer z innej sieci i posiadający u dotychczasowego operatora  pisemną umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych (usługi typu mix i abonament) otrzymuje upust 100% na abonament przez 6 pierwszych pełnych okresów rozliczeniowych.

 

Jak zatem widać warunki finansowe jakie oferuje Plus są bardzo atrakcyjne. Sprawdźmy jeszcze jakie telefony możemy otrzymać w tej ofercie.

Jak się okazuje proponowane telefony (w abonamencie 49 zł/mies)  to urządzenia ze średniej i lekko wyższej półki oferowane za atrakcyjną , niską cenę startową.

Poniżej przedstawiamy kilka aktualnych i najciekawszych, naszym zdaniem, propozycji.

 

 

Lumia 640 LTE

Ekran 5"  LTE 720x1280px
8 Mpx
2500 mAh
Windows Phone 8.1
♦ 8 GB,  1 GB RAM
♦ modem LTE, WiFi
♦ cena 3 zł w abonamencie 49 zł
 

 

 

Sony Xperia E4g

Ekran 4,7"  540x960px
5 Mpx + 2 Selfie
2300 mAh
4.4.4
♦ 8 GB,  1 GB RAM, GPS
♦ modem LTE, WiFi
♦ cena 3 zł w abonamencie 49 zł
 

 

 

Jak zatem widać, oferta Plusa w ostatnim czasie mocno się zmieniła i w zakresie wysokości abonamentu poniżej 50 zł, jest wyjątkowo atrakcyjna. Chyba trudno będzie nam znaleźć lepszą obecnie ofertę na rynku.

 

 
    Jeśli informacja na stronie była przydatna - Poleć nas na Facebooku

 

 

Autor: Krzysztof Niescioruk
Źródło: strony internetowe operatorów komórkowych
Zobacz więcej nowości

więcej
więcej
© Przeniesieniegsm.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2011