SONDA : Do jakiego Operatora przeniósłbyś numer?
Play
Orange
T-Mobile
Plus GSM

Nowy iPhone SE eSIM w przedsprzedaży

Dodano: 21.04.2020

Nowy iPhone SE 2020 szybko wchodzi na rynek mając na uwadze krótki okres jaki minął od jego premiery. Już 17 kwietnia rozpoczęła się przedsprzedaż w T-Mobile i Play. Od 21 kwietnia ruszyła przedsprzedaż w sieci Orange, gdzie smartfon będzie dostępny w trzech wersjach – 64 GB, 128 GB i 256 GB i trzech kolorach – czarnym, czerwonym i białym. Smartfony zamówione w ramach przedsprzedaży będą dostarczane do abonentów już od 24 kwietnia.

Nowy smartfon Apple posiada aparat główny 12 Mpix z obiektywem szerokokątnym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, możliwością nagrywania wideo 4K (24, 30 lub 60 klatek/sekundę) oraz optyczną stabilizacją obrazu.

Przednia kamera ma 7 Mpix oraz znany z wcześniejszego modelu tryb portretowy z udoskonalonym efektem bokeh i funkcją kontroli głębi ostrości oraz oświetleniem portretowym – do wyboru jest sześć efektów świetlnych.

iPhone SE ma znane z poprzednich modeli rozwiązania, takie jak Touch ID, funkcję Apple Pay. Jest także wodoodporny – klasa IP67 pozwala na zanurzenie na maksymalną głębokość 1 metra na 30 minut.

 

Autor: KaEn
Źródło: www
Zobacz więcej nowości

więcej
więcej
© Przeniesienie.com Wszelkie prawa zastrzeżone 2011