SONDA : Do jakiego Operatora przeniósłbyś numer?
Play
Orange
T-Mobile
Plus GSM

Kupuj tylko przez internet

Zachęcamy  Państwa do dokonywania zakupu usługi czy telefonu wyłącznie przez internet. W ostatnim czasie Operatorzy GSM uruchomili wiele akcji promocyjnych polegających na przyznawaniu dodatkowych bonusów lub ulg cenowych dla klientów internetowych.  
 

Przykłady dodatkowch korzyści oferowanych przez Operatorów za zakup on-line
(korzyści te często ulegają zmianie i wynikają z konkretnych ofert promocyjnych)
 
 Niższe ceny wybranych modeli telefonów (dla klienta indywidualnego i Firm) 
 Oferty specjalne jak np. 50% rabatu na abonament przez 6 miesięcy.
 Bezpłatny abonament przez pierwsze 6 miesięcy

 

Porady

Kupując smartfona sprawdź czy obsługuje LTE Advanced

Kupując nowego smartfona powinniśmy zdawać sobie sprawę, że właśnie operatorzy wdrażają internet LTE-A z prędkością transmisji do 300 Mb/s. Aby móc korzystać z takiej prędkości nasz smartfon powinien posiadać modem LTE cat 6.

Poznaj sztuczki i pułapki w ofertach operatorów komórkowych

Przeglądając oferty sieci komórkowych można odnieść wrażenie, że wszędzie mamy super promocje i super okazje. Musimy sobie zdawać sprawę, że marketing ma swoje prawa i łatwo możemy paść jego ofiarą. Dlatego warto poznać różnego rodzaju chwyty marketingowe i sztuczki jakie często stosują operatorzy.

Dlaczego warto wybrać telefon dual sim?

Telefony dual sim, czyli pracujące z dwiema kartami sim , stają się co raz bardziej popularne. Jest to związane z zachodzącymi zmianami na rynku usług telekomunikacyjnych. Operatorzy pomału odchodzą od subsydiowania telefonów a w zamian proponują usługę kredytu bankowego. Zwiększa to swobodę wyboru telefonu przez klienta. Ponadto segmet ofert prepaid zaczyna pomału górować nad postpaid. Oznaczać to może zwiększenie  telefonów kupownanych na wolnym rynku.

Przychodzi czas na MiFi

MiFi jest to mobilny ruoter z WiFi lub inaczej mówiąc mobilny hotspot. Urządzenia te stają się coraz bardziej popularne ze względu, że  świetnie pasują do nowo powstałych ofert mobilnego internetu LTE bez limitu danych. Kupując MIFi możemy sporo zaoszczędzić, ponieważ możemy mieć mobilny hotspot w domu , pracy czy w terenie. Wydaje się,że MiFi może stanowić zagrożenie dla rozwoju stacjonarnego dostępu do internetu.

 

zregeneruj swój dotychczasowy telefon

W normalnych warunkach eksploatacji bateria telefonu komórkowego wytrzymuje od 500 do 800 cykli ładowania - rozładowywania. Przeciętnie, większość baterii telefonu komórkowego wytrzymuje okres od 10 do 24 miesięcy. Proponujemy aby planując zmianę operatora z pozostawieniem dotychczasowego aparatu, pomyśleć o wymianie bateriii.  Na portalu Allegro można tanio kupić baterie prawie do każdego modelu telefonu. 

numer tymczasowy

Wiekszość operatorów przy przenoszeniu numeru oferuje dodatkowo w promocji tzw. numer tymczasowy. Abonament za taki numer wynosi zazwyczaj 0 zł a koszty rozliczane są według cennika standardowego. Mogą być także przyznawane dodatkowe bonusy w postaci pakietów bezpłatnych minut czy sms-ów. Numer tymczasowy po dokonaniu się procesu przeniesienia zostanie automatycznie zamieniony na numer przeniesiony.


więcej
więcej
© Przeniesienie.com Wszelkie prawa zastrzeżone 2011